YKS Kayıt İşlemleri

YKS Kayıt İşlemleri
2008 Sonrası Lise mezuniyeti olan adayların; E-Devlet sisteminde elektronik kayıt ve AKSİS online kayıt işleminden sonra ödeme yapmaları yeterlidir. (Bu adaylardan evrak kabul edilmeyecektir.)
Kayıt İşlemleri2008 Öncesi Lise mezuniyeti olan ve E-Devlet sisteminde lise mezuniyet bilgisi bulunmayan adayların; AKSİS online kayıt işleminden sonra ödeme yapmaları ve kesin kayıt evraklarını, COVİD-19 salgını nedeni ile kargo aracılığıyla kayıt tarihleri içerisinde fakültemize ulaştırması GEREKMEKTEDİR.
Kayıt İşlemleriLise mezuniyeti olmayan adayların geçici kayıtları için; AKSİS online kayıt işleminden sonra ödeme yapmaları yeterlidir. Asıl kayıt için gerekli olan evraklarını 31.12.2020 tarihine kadar COVİD-19 salgını nedeni ile kargo aracılığıyla fakültemize ulaştırması GEREKMEKTEDİR. Evraklarını ulaştırmayan öğrencilerin geçici kaydı fakültemiz tarafından YÖK KARARINA İSTİNADEN SİLİNECEKTİR.
Kayıt İşlemleri

E-Devletten Nasıl Kayıt Olurum?
2020 YKS yerleştirmeleri sonucunda fakültemize kayıt hakkı kazanan adaylar, 29 Ağustos – 2 Eylül tarihlerinde, videodaki adımları takip ederek e-devlet kaydını tamamlayabilirler.AKSİS Online Kayıt
2020 YKS yerleştirmeleri sonucunda fakültemize kayıt hakkı kazanan adaylar, 31 Ağustos – 4 Eylül tarihlerinde, videodaki adımları takip ederek AKSİS Online kaydını tamamlayabilirler.AUZEF ÖĞRENCİ REHBERİ
Fakültemize yeni kaydolan öğrencilerimiz için hazırladığımız, öğretim süreci hakkında bilgilendirme videosunu izleyerek gerekli bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz.
**(Muafiyet işlemleri kayıt işleminden sonra yapılacaktır. Muafiyet duyurusu için web sayfamızı takip ediniz.)