Van'da Hava Muhalefeti Nedeniyle İptal Edilen Sınavlar Hakkında Duyuru

 

Uyarı:

 2-3 Ocak 2016  tarihlerinde olumsuz hava koşulları dolayısıyla gerçekleştirilemeyen bitirme 2. hafta sınavlarına katılma hakkı bulunan öğrenciler için düzenlenen telafi sınav listesi aşağıdaki gibidir.
Sınava katılmak isteyen öğrenciler aşağıda belirtilen adreste sınav saatinden en az 30 dakika önce  bulunmalıdırlar.

Bina adresi : Yüzüncün Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi A Blok Zeve Kampüsü/ Van
Ögrenci No Adı Soyadı Ders Adı Ders Sınav Oturum Sınav Tarihi Salon Adı
1491100078 DENİZ TUFAN KIRALI ULUSLARARASI İLETİŞİM 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101110546 CÜNEYT ASLAN COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110546 CÜNEYT ASLAN KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110546 CÜNEYT ASLAN SİYASİ COĞRAFYA 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110546 CÜNEYT ASLAN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110546 CÜNEYT ASLAN TÜRKİYE FİZİKİ COĞRAFYASI: JEOLOJİ, JEOMORFOLOJİ 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101110588 DERYA CANAN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110588 DERYA CANAN UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110588 DERYA CANAN ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110609 DİLAN DEMİR EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110836 ERCAN GEZEN BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110836 ERCAN GEZEN COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110836 ERCAN GEZEN KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110836 ERCAN GEZEN ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110836 ERCAN GEZEN ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101110964 FARUK COŞKUN ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101111229 HABİBE NALBANT BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101111229 HABİBE NALBANT COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101111229 HABİBE NALBANT DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101111352 HATİCE YÜCE KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİ 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101111372 HİKMET ATA DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101111372 HİKMET ATA TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101111499 İSMET İLHAN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101111499 İSMET İLHAN UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101111499 İSMET İLHAN ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101111596 LEYLA EROL COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101111596 LEYLA EROL DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101111596 LEYLA EROL COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ VE UZAKTAN ALGILAMA UYGULAMALARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101111752 MERVE ALDEMİR UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101111964 MÜNİRE EVRENKAYA EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101111964 MÜNİRE EVRENKAYA UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101111964 MÜNİRE EVRENKAYA ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101112107 NURİYE YILDIRIM DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101112211 ÖNDER ATAY DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101112211 ÖNDER ATAY EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101112211 ÖNDER ATAY ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101112410 SAMİ ERFİDAN COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112410 SAMİ ERFİDAN DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112410 SAMİ ERFİDAN KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112410 SAMİ ERFİDAN SİYASİ COĞRAFYA 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112606 SİNAN ÇAĞLAR DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101112606 SİNAN ÇAĞLAR BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112606 SİNAN ÇAĞLAR COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112606 SİNAN ÇAĞLAR DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112606 SİNAN ÇAĞLAR KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112677 ŞABAN GÜLÇİÇEK DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101112677 ŞABAN GÜLÇİÇEK BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112677 ŞABAN GÜLÇİÇEK COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112677 ŞABAN GÜLÇİÇEK DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112723 ŞİMAR OVA KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112858 ÜBEYT KOÇ DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101112858 ÜBEYT KOÇ BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112858 ÜBEYT KOÇ COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112858 ÜBEYT KOÇ DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101112858 ÜBEYT KOÇ KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101113240 CEYLAN ARTAN DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101113240 CEYLAN ARTAN TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101113240 CEYLAN ARTAN TURİZM COĞRAFYASI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101113240 CEYLAN ARTAN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101113457 KÜBRA KESKİN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101113457 KÜBRA KESKİN UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101113457 KÜBRA KESKİN ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101113752 ZÜBEYDE GÜMÜŞ DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101113752 ZÜBEYDE GÜMÜŞ TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101120081 KUTBETTİN YILDIZ DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120081 KUTBETTİN YILDIZ KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120081 KUTBETTİN YILDIZ ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ SİYASİ COĞRAFYA 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ DÜNYA BÖLGELERİ: DOĞU ASYA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101120151 EMRULLAH TAŞCİ TÜRKİYE FİZİKİ COĞRAFYASI: JEOLOJİ, JEOMORFOLOJİ 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101120578 GÜLÇİN ORHAN COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120578 GÜLÇİN ORHAN DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120578 GÜLÇİN ORHAN KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120578 GÜLÇİN ORHAN UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101120578 GÜLÇİN ORHAN ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL TURİZM COĞRAFYASI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL KUATERNER COĞRAFYASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL DÜNYA BÖLGELERİ: DOĞU ASYA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101120918 BERNA İNAL ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4101121183 ALİYE ÖZKAN DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101121488 HALİL ÇETİN TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101121488 HALİL ÇETİN BÖLGE PLANLAMASI 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101121488 HALİL ÇETİN COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101121697 SITKI KESKİN DÜNYA BÖLGELERİ:ORTADOĞU 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4101121711 GAMZE ARIYAN DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin kat A8
4101121711 GAMZE ARIYAN TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin kat A8
4101121711 GAMZE ARIYAN DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin kat A8
4101121711 GAMZE ARIYAN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin kat A8
4101121711 GAMZE ARIYAN UZAKTAN ALGILAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin kat A8
4101121711 GAMZE ARIYAN ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin kat A8
4101121711 GAMZE ARIYAN ÇEVRE SORUNLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin kat A8
4101130466 ŞAKİR ÖZKAN DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130466 ŞAKİR ÖZKAN DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101130466 ŞAKİR ÖZKAN DÜNYA BÖLGELERİ: DOĞU ASYA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101130550 İSHAK SELVİ DÜNYA BÖLGELERİ: DOĞU ASYA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101130794 NERGİZ ÇİFTÇİ DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130794 NERGİZ ÇİFTÇİ TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130794 NERGİZ ÇİFTÇİ TURİZM COĞRAFYASI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130794 NERGİZ ÇİFTÇİ TÜRKİYE İÇ BÖLGELERİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130967 FAZIL OVA DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130967 FAZIL OVA TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130967 FAZIL OVA TURİZM COĞRAFYASI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130967 FAZIL OVA TÜRKİYE İÇ BÖLGELERİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101130999 BERİVAN CANTÜRK DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101131098 DEMET İNAN TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101131098 DEMET İNAN TURİZM COĞRAFYASI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101131120 MESUT ASLAN DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101131120 MESUT ASLAN DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101131521 NESLİHAN BARAN DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4101131624 CAN TEMİZALTIN TOPOGRAFYALAR II : KURAK, YARIKURAK, GLASYAL VE PERİGLASYAL BÖLGELER TOPOGRAFYALARI 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4101131624 CAN TEMİZALTIN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4103130507 MEHMET VEYSİ UZUNTAŞ TESİS PLANLAMA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104120279 BERİVAN ŞEN MEDYA ETİĞİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4104120279 BERİVAN ŞEN SOSYAL SORUMLULUK İLETİŞİMİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4104120279 BERİVAN ŞEN ALGI YÖNETİMİ 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104120279 BERİVAN ŞEN DİJİTAL REKLAM 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104120279 BERİVAN ŞEN KRİZ VE RİSK İLETİŞİMİ YÖNETİMİ 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104120279 BERİVAN ŞEN İKNA TEORİLERİ VE RETORİK 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104130493 ÖMER KOYUNCU ALGI YÖNETİMİ 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104130493 ÖMER KOYUNCU DİJİTAL REKLAM 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4104130493 ÖMER KOYUNCU İKNA TEORİLERİ VE RETORİK 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4107132092 ZEYNEP TEKİN DEĞİŞİM SOSYOLOJİSİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4108141127 ŞÜKRAN AKDENİZ AVRUPA TARİHİ (RÖNESANS-REFORM) 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4108141127 ŞÜKRAN AKDENİZ TÜRKİYE'DE GAYRİ MÜSLİMLER VE KURUMLARI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4108141391 İSMAİL ETHEM KÜÇÜKŞAHİN AVRUPA TARİHİ (RÖNESANS-REFORM) 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4108145103 ERDAL ATAL AVRUPA TARİHİ (RÖNESANS-REFORM) 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151120167 FAYİK DEMİR COĞRAFYADA ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ 2 30.1.2015 saat 14.00 Zemin Kat A12
4151120167 FAYİK DEMİR ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4151120167 FAYİK DEMİR COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ VE UZAKTAN ALGILAMA UYGULAMALARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4151120281 MUSTAFA ÜREY ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151120283 TELHAT ÖZPAZAR DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151130412 EVİN CANAN DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151130412 EVİN CANAN DÜNYA BÖLGELERİ: DOĞU ASYA 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151130412 EVİN CANAN EKOSİSTEM COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151130461 MUSTAFA SATICI DÜNYA BÖLGELERİ:KUZEY AMERİKA 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4151130461 MUSTAFA SATICI TÜRKİYE İÇ BÖLGELERİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4151130461 MUSTAFA SATICI DOĞAL BÖLGELER 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4151130461 MUSTAFA SATICI ŞEHİR COĞRAFYASI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4157133839 ÖZHAN PİRHASANOĞLU ÇAĞDAŞ PSİKOLOJİ AKIMLARI 4 31.1.2015 saat 14:00 Zemin Kat A12
4158130588 NACİ ASKAR İLK TÜRK İSLAM DEVLETLERİ TARİHİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI SELÇUKLULAR TARİHİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI TÜRKİYE SELÇUKLULARI VE ANADOLU BEYLİKLERİ TARİHİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI YÜKSELİŞ DEVRİ OSMANLI TARİHİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI İLK TÜRK İSLAM DEVLETLERİ TARİHİ 1 30.1.2015 saat 09.30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI AVRUPA TARİHİ (RÖNESANS-REFORM) 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI HAÇLI SEFERLERİ TARİHİ 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI OSMANLI DENİZCİLİK TARİHİ 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12
4158131026 MEHMET ALİ ÇANAKÇI TÜRKİYE'DE GAYRİ MÜSLİMLER VE KURUMLARI 3 31.1.2015 saat 09:30 Zemin Kat A12

Oturum listesinin PDF haline buradan erişebilirsiniz.