Öğrenci Temsilciliği Seçim Duyurusu

                                                         T.C.                                                   

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİĞİ

ADAYLARI VE SONUÇ LİSTESİ

 

Öğrenci No Program Ad-Soyad Oy Sonuç
4123151115 Acil Yardım ve Afet Yönetimi(Lisans Tamamlama) Mürüvvet Sinem Bozbıyık  * Seçildi
4101150173 Coğrafya Esra Durmaz 25% Seçilemedi
4101151098 Coğrafya Gaye Halazaoğlu 8% Seçilemedi
4101131421 Coğrafya Muhammet Bila 7% Seçilemedi
4101131472 Coğrafya Tayfun Danacı 21% Seçilemedi
4101151678 Coğrafya Seçil Makinacı 4% Seçilemedi
4101113741 Coğrafya Yusuf Minnetoğlu 35% Seçildi
4103140367 Endüstri Mühendisliği Seldağ Korkmaz  * Seçildi
4102110259 Felsefe Kaan Tekintamgaç  * Seçildi
4114151767 Havacılıkta Yer ve Hizmetleri Yönetimi Uğur Yıldız  * Seçildi
4126150346 Hemşirelik (Lisans Tamamlama) Hilal Mordoğan  * Seçildi
4105142407 İktisat Emre Ergül 49% Seçilemedi
4105142386 İktisat Furkan Güldüren 51% Seçildi
4106152700 İşletme Furkan Karataş 29% Seçilemedi
4106151526 İşletme Hakan Cinal 7% Seçilemedi
4106150346 İşletme Osman Enç 8% Seçilemedi
4106146141 İşletme Samed Yıldırım 18% Seçilemedi
4106150802 İşletme Tutku Ustaer 38% Seçildi
4109150147 Kamu yönetimi Emine Çağnur Çal  * Seçildi
4117140088 Kültürel Miras ve Turizm Erdem Karatekin 47% Seçilemedi
4117140082 Kültürel Miras ve Turizm Ramazan Gümüş 53% Seçildi
4124150187 Sağlık Yönetimi (Lisans Tamamlama) Deniz Özşimşek  * Seçildi
4125150619 Sosyal Hizmet (Lisans Tamamlama) Ahmet Berkant Gençalp  * Seçildi
4121151201 Sosyal Hizmetler Serap Buse Zengin 61% Seçildi
4121150573 Sosyal Hizmetler Uğur Gülce 39% Seçilemedi
4107141880 Sosyoloji Ali Kaplan 4% Seçilemedi
4107143597 Sosyoloji Burhan Sevdirir 2% Seçilemedi
4157134026 Sosyoloji Mustafa Işık 6% Seçilemedi
4157120240 Sosyoloji Sonat Polat 86% Seçildi
4107140381 Sosyoloji Şahin Erçin 2% Seçilemedi
4108141075 Tarih Mustafa Nuri Sadıkoğlu 39% Seçilemedi
4158130700 Tarih Tulin Kutluer 56% Seçildi
4108150246 Tarih Volkan Karakaya 5% Seçilemedi
4104150251 Halkla İlişkiler ve Tanıtım Murat Öcak  * Seçildi
4118140183 Medya ve İletişim Büşra ALU  * Seçildi

 

*: Seçime tek aday girmiş olup; salt çoğunluk sağlanmıştır.

 

    Not: Tüm seçimlerde salt çoğunluk sağlanmıştır.

  

ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ GÖREVLERİ

- Temsil ettiği Bölüm/Program/Anabilim dalı/Anasanat dalında Öğrenci Konseyi çalışmalarını
yürütmek,

- Öğrenci Konseyi Organlarının aldığı kararları temsil ettiği birimde duyurmak ve uygulamalarını izlemek,

 - Fakülte, Yüksekokul, Konservatuvar, Meslek Yüksekokulu veya Enstitülerin Bölüm/Program/ Anabilim Dalı/Anasanat Dalı Öğrenci Temsilcileri Kurulu toplantılarına katılmak ve bu toplantılarda kendi Bölüm/Program/Anabilim dalı/Anasanat dalı öğrencilerini temsil etmek,

- Temsil ettiği Bölüm/Program/Anabilim dalı/Anasanat dalındaki öğrenci sorunlarını belirlemek ve bunların çözümü için ilgili yükseköğretim kurumunun Yönetim Organlarına ve İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyine iletmek,

- Kendi Bölüm/Program/Anabilim dalı/Anasanat dalı öğrencilerini, öğrenci etkinliklerinde temsil etmek,

 - Temsil ettiği Bölüm/Program/Anabilim dalı/Anasanat dalındaki öğrencilerle bu birimlerin Yönetim Organları arasında iletişimi geliştirmek,

 - Temsil ettiği Bölüm/Program/Anabilim dalı/Anasanat dalındaki öğrenci etkinliklerini koordine etmek,

- Öğrencilerle ilgili konuların görüşülmesi sırasında temsil ettiği Bölüm/Program/Anabilim dalı/ Anasanat dalının akademik toplantılarına katılmaktır.