Öğrenci Temsilciliği Adayları

Öğrenci Temsilciliği seçimi için aday olacak öğrenciler belli oldu. Öğrencilerimiz, seçimlerden önce aşağıdaki listeden adayları takip edebilirler.

 

T.C.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ

2016-2017 Öğrenci Temsilciliği Seçimi Aday Öğrenciler

 

ÖĞRENCİ NUMARASI

AD-SOYAD

PROGRAM

4123151115

MÜRÜVVET SİNEM BOZBIYIK

ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4123160749

CEBRAİL TOPRAK

ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4101162335

MEHMET AKSOY

COĞRAFYA, LİSANS PROGRAMI

4101150173

ESRA DURMAZ

COĞRAFYA, LİSANS PROGRAMI

4101151786

EMRE UYSAL

COĞRAFYA, LİSANS PROGRAMI

4113150023

MELEK KARAER

ÇOCUK GELİŞİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4113150182

SERAP KULAOĞLU

ÇOCUK GELİŞİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4102161150

ALİCAN BERK YÜNCÜ

FELSEFE, LİSANS PROGRAMI

4102161270

MUSTAFA MERT

FELSEFE, LİSANS PROGRAMI

4102160219

SERPİL BAL

FELSEFE, LİSANS PROGRAMI

4102110486

ŞABAN ALPER ARKIŞ

FELSEFE, LİSANS PROGRAMI

4115150544

GÜLCAN ŞAHİN

HUKUK BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4105161954

OZAN NİKBAY

İKTİSAT, LİSANS PROGRAMI

4105160219

FEVZİ ALPEREN ERSOY

İKTİSAT, LİSANS PROGRAMI

4105160636

SELİM SAVAŞKAN

İKTİSAT, LİSANS PROGRAMI

4105160596

YELİZ ORHAN

İKTİSAT, LİSANS PROGRAMI

4105160989

FATİH ARICAN

İKTİSAT, LİSANS PROGRAMI

4105140742

MEHMET ER

İKTİSAT, LİSANS PROGRAMI

4106163510

DUYGU YILDIRIM

İŞLETME , LİSANS PROGRAMI

4106161395

OĞUZHAN ALİ HALAÇ

İŞLETME , LİSANS PROGRAMI

4106161470

ŞEMSİ SAĞİNÇ

İŞLETME , LİSANS PROGRAMI

4106131522

HAKAN SÜRMELİ

İŞLETME , LİSANS PROGRAMI

4106161995

FERHAT CENNETOĞLU

İŞLETME , LİSANS PROGRAMI

4106161977

RABİA GÜLCÜ

İŞLETME , LİSANS PROGRAMI

4117160774

KAAN TEKİNTAMGAÇ

KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM, ÖNLİSANS PROGRAMI

4117160625

GAMZE ÇELİKKARTAL

KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM, ÖNLİSANS PROGRAMI

4118150116

SAMET BİLEN

MEDYA VE İLETİŞİM, ÖNLİSANS PROGRAMI

4124162461

SERDAR KAHRAMAN

SAĞLIK YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4124160402

HARUN GÜNBAY

SAĞLIK YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4124161897

ALİ TİMUR

SAĞLIK YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4124154978

ASİYE UÇAR

SAĞLIK YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4124164167

MURAT ÇAKAN

SAĞLIK YÖNETİMİ, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4120152977

ALİ TİMURAĞAOĞLU

SAĞLIK YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4120163679

KÜBRA ŞENOL

SAĞLIK YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4120162289

ÜMİTHAN ALKAÇ

SAĞLIK YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4120162189

NİHAN RANA UYMAZ

SAĞLIK YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4120161699

FATMA YALDIZ

SAĞLIK YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114162411

GAMZE ALAN

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114141897

MURAT SEYİTHALİLOĞLU

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114160312

MUHAMMET MUSTAFA ATEŞ

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114142777

ŞUAYİP GÜLHAN

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114160192

TANJU ERDOĞAN

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114160873

YUNUS AYDIN

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4114160472

TÜRKAN ÖZGÜL BAŞ

SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI

4125161358

MUSTAFA MANAV

SOSYAL HİZMET, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4125160855

ERCAN DALSIZ

SOSYAL HİZMET, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4125162280

SEDA ERTÜRK

SOSYAL HİZMET, LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMI

4121162394

DENİZ ÇETİNKAYA

SOSYAL HİZMETLER, ÖNLİSANS PROGRAMI

4121160010

KAMİL TURAÇ ÖKSÜZ

SOSYAL HİZMETLER, ÖNLİSANS PROGRAMI

4121160225

MEHMET AKİF YILMAZ

SOSYAL HİZMETLER, ÖNLİSANS PROGRAMI

4121162672

BAHAR DEMİRCİ

SOSYAL HİZMETLER, ÖNLİSANS PROGRAMI

4121154123

HAVVA ŞULE OLGUN

SOSYAL HİZMETLER, ÖNLİSANS PROGRAMI

4121151500

KÜBRA ÖZBULAT

SOSYAL HİZMETLER, ÖNLİSANS PROGRAMI

4107160538

ÜMİT UZUN

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4107165393

RIDVAN BEYHAN

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4107166356

ÖZLEM KEKLİK

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4107143701

YAĞMUR NİĞAR DERİN

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4157134026

MUSTAFA IŞIK

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4107164748

OĞUZHAN UYSAL

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4107160378

HAKAN IŞIK

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4107162278

ZAFER ERİK

SOSYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI

4108140669

ŞEHMUZ ÖZGÜN

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4108141075

MUSTAFA NURİ SADIKOĞLU

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4108162552

EBRU GÜLER

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4108151988

GÖHER UYGUR

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4108160102

BURAK KAY

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4108141291

MÜJGAN MİNE TOMBUL

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4108160260

AHMET ÖZÇELİK

TARİH, LİSANS PROGRAMI

4122160821

GÖZDE KARAGÖZ

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK, ÖNLİSANS PROGRAMI

4122160899

ÖZGE KIRAN

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK, ÖNLİSANS PROGRAMI

4122141231

KÜBRA GAMSIZ

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK, ÖNLİSANS PROGRAMI

4122160116

HATİCE GÜVEN

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK, ÖNLİSANS PROGRAMI

4122160077

BETÜL RÜMEYSA DEMİRÖRS

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK, ÖNLİSANS PROGRAMI

 

Aşağıda bilgileri verilen 8 programa öğrenci temsilcisi aday başvurusu yapılmamıştır.  İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi Yönergesi Madde 5’e göre bu programlara öğrenci temsilcisi seçilmeyecektir.

 Madde 5 — (Değişik, İ.Ü.Senatosunun 08.12.2010 tarihli, 28 sayılı toplantısı/1.md.)İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi üyelerinin belirlenmesi ve organlarının oluşturulması için yapılacak seçimler, İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından belirlenen bir süre ve program içerisinde ilgili yılın Kasım ayında gerçekleştirilir. Bu süre ve program içerisinde yapılan seçimlerde, bir birimde herhangi bir nedenle sonuç alınamaz ise, o birimde o akademik yıla ilişkin temsilci seçilmemiş olur. 

 

 

 

  • ACİL  DURUM VE AFET YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI
  • COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ, ÖNLİSANS PROGRAMI
  • ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ, LİSANS PROGRAMI
  • HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM, LİSANS PROGRAMI
  • HEMŞİRELİK, LİSANS TAMAMLAMA
  • İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ, ÖNLİSANS PROGRAMI
  • KAMU YÖNETİMİ, LİSANS PROGRAMI
  • PERKANDE SATIŞ VE MAĞAZA YÖNETİMİ, ÖNLİSANS PROGRAMI